Bun venit pe Forumul Andrei

Daca vezi aceasta pagina inseamna ca nu ai cont sau nu esti logat.
Daca doresti doar sa vizualizezi forumul poti apasa pe "x-ul" din dreapta si acesta imagine nu va mai fi afisata.

Pentru o vizualizare cat mai buna a acestui forum recomandam
8
Va uram o zi buna in continuare si o navigare cat mai placuta pe acest forum !

AcasaSustineFAQInregistrareConectareCautareCalendar
Twitter

Salutări

Navigare :: Administrare si sugestii :: Sa ne cunoastem
AutorMesaj
 Pa!NT
Rang: Prieten

Respetarea regulilor 100%

MesajSubiect: Salutări Dum Dec 12, 2010 11:41 am  
Deci vă salut pe toți și vă spun câteva detalii despre mine:

Mă numesc Cristian Andrei, din motive personale nu-mi dezvălui numele de familie, am vârsta de 17 ani, astăzi am împlinit 17 ani și vă rog să mă scuzați că am postat o altă dată în profil dar nu-mi stă în fire să-mi postez data mea de naștere cea reală.

Dacă știți cum să comunicați cu mine puteți să deduceți ce fel de om sunt, însă acel tip de comunicare trebuie să fie unul calm, încât să nu mă simt stresat de prezenta voastră. Deci v-ași ruga să fiți oameni calmi cu mine ca să putem fii prieteni !

Locuiesc în Craiova, județul dolj, țara se poate înțelege doar din oraș și/sau județ.

Mai multe detalii despre trăsăturile mele de caracter le puteți afla în mod direct/indirect pe parcurs.
 nick
Rang: Administrator

MesajSubiect: Re: Salutări Dum Dec 12, 2010 11:46 am  
In primul rand "la multi ani " $#% , multa bucurie , fericire si fie ca ceea ce iti doresti sa se indeplineasca
Bine ai venit pe acest forum unde sper ca vei descoperii informatii utile sau pe care le vor descoperii impreuna
 Pa!NT
Rang: Prieten

Respetarea regulilor 100%

MesajSubiect: Re: Salutări Dum Dec 12, 2010 11:49 am  
Mulțumesc de urare!
 Continut sponsorizat
Rang:

MesajSubiect: Re: Salutări  

*Scrie romaneste
*Sterg mesajele inutile sau scrise cu CAPS
*Nu fa spam
*Linkurile relevante în context sunt binevenite.

Transferul se face din contul dumnevoastra de Paypal

Copyright © 2008-2014 Forumul Andrei. Toate drepturile rezervate. Termeni si conditii
Aspect creat si codat de Alexandru Miron & Nick

.